Jdi na obsah Jdi na menu
 


VZKAZY A POZVÁNKY

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea J. - Příprava obedience

Dobrý den.Našla jsem Vaše stránky a měla bych dotaz?Jako divák jsem Vás viděla na závodech obedience a je radost koukat na to jak pro Vás pejsek pracuje.Rádi bychom s obediencí také začali ,ale není tady v okolí nikdo kdo by trénoval.Bylo by možné si zaplatit přípravu u Vás?Byla bych moc vděčná.Mám 8měsíční BOM.Děkuji Andrea Jansová

Lucka - Re: Příprava obedience

Dobrý den .Předem děkuji za pochvalu práce s mým pejskem.Od září bude vypsán kurz Začátky obedience . Kurz bude vhodný pro začátečníky a mírně pokročilé .. Troufám si zatím na přípravu pro OBZ a OB1.Každopádně na vyšší stupně stále sbírám zkušenosti , takže co není - může být . Tréninky budou probíhat venku i v hale .Více najdete během července na těchto stránkách .
Budu se těšit Lucka

Alena + Dasire - Dotaz na členství

Dobrý den.Předem Vám chci říct ,že jsem moc ráda,že i Valašské Meziříčí bude mít svůj cvičák.Sdílím názor ,že máte super plány a spoustu nápadů pro veřejnost.Už se teším na výcvikovou procházku :) A moc díky za pejsky z útulku,teď mají vetší šanci na adopci,když jim někde zdarma poradí.To už se moc nevidí.Ráda bych se stala členem a klidně již nyní pomáhala.Je to možné,nebo musím čekat do září ?Děkuji za odpověď .

Lucka - Re: Dotaz na členství

Dobrý den.Mockrát děkuji za Vaše slova .Určitě se budeme i nadále snažit zde kynologii trošku více rozvinout. Určitě nemusíte čekat do září, budeme rádi za každou ,,ruku k dílu ,, a moc rádi mezi sebe přivítáme nové členy :) Září je oficiální termín,kdy by mělo být zázemí úplně hotovo,každopádně již během letních práznin budou v akcích vypsány výcvikové dny apod. Budeme se na Vás těšit a připomeňte se na procházce :)
S pozdravem ZKO Valašské Meziříčí

 


Mail list


Archiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      


Statistiky

Online: 1
Celkem: 62183
Měsíc: 3736
Den: 110